Odpolední aktivity

Odpolední aktivity jsou zahrnuty v ceně školného spolu s dopravou.
Naše MŠ TIP TOES využívá autobusy s pásy od soukromé firmy Petřík.

Anglické třídy:

Pondělí: ATLETIKA

Atletika probíhá každé pondělí v přilehlých venkovních prostorách MŠ TIP TOES a nedalekém lese. Lekce vede profesionální instruktorka, která přizpůsobuje hodinu každé věkové skupince s pomocí moderních sportovních pomůcek a vybavení. Děti se zde učí základy jednotlivých sportů jako např. basketbal, přehazovanou, ragby, ale i skoky do dálky, štafety, skoky přes překážky a mnohé další zábavné a týmové hry…

Úterý: TENIS

Lekce tenisu probíhají na tenisových kurtech v Houštce ve Staré Boleslavi a ve venkovních prostorách naší školky ve spolupráci s profesionálními instruktory. Každé dítě má tak možnost naučit se základy tenisu zábavnou a hravou formou!

Středa: TT ORCHESTR

Lekce zpěvu vede naše paní učitelka hudební výchovy z TT Primary School. Děti se nejen naučí zpívat anglické i české písničky, ale vyzkouší si také hraní na Orffovy hudební nástroje.

Čtvrtek: LUKOSTŘELBA

Tento klubík se stal mezi dětmi velmi oblíbeným. Kurz lukostřelby vede profesionální instruktor ve spolupráci s našimi učiteli. Děti se zde naučí správnou techniku střelby z luku, procvičí si počítání, ale mimo jiné se také zdokonalí v házení šipek a míčků na terč.

Pátek: KRAV MAGA

Lekce KRAV MAGY jsou vyučovány profesionálními instruktory ve vnitřních či venkovních prostorách školky. KRAV MAGA pro děti je obranný systém s dynamickým programem, který učí děti reálné sebeobraně v přátelské atmosféře, kde se naučí jak se ochránit za různých okolností. Tyto situace jsou simulovány formou hry.