Mateřská škola


TT English Summer Camp 2018: 16.7.2018 – 10.8.2018

V případě zájmu použijte prosím níže uvedený link na registraci Vašeho dítěte:

http://bit.do/TTSummer18


Dětský den
Na oslavu Dne dětí dne 1. června půjdeme s dětmi na pohádkovou vycházku. Během vycházky se děti zúčastní nejrůznějších zábavných aktivit a her. Děti budou potřebovat batůžek, láhev s pitím a plyšovou hračku.


Setkání s rodiči
Clever Foxes 4. – 7. června
Big Owls 11. – 13. června
Nabízíme Vám jedinečnou možnost nahlédnout do výuky v naší školce. Vaše děti budou Vašimi průvodci. Na nejrůznějších aktivitách Vám předvedou své znalosti a dovednosti. Pokud máte o setkání zájem, prosíme, zapište se na seznam visící ve školce na nástěnce.


Focení – třídní fotografie
Ráno 6. června  každou z našich tříd navštíví fotograf. Prosíme ujistěte se, že má Vaše dítě TipToes tričko.


Den nanečisto
V pondělí 11.června bude na naší základní škole probíhat Den nanečisto pro děti, které v září nastoupí do první třídy. Děti musí být v základní škole nejpozději v 8.30. Ve škole dostanou příležitost vyzkoušet si jaké to je být školákem a seznámit se s denním režimem školy. Den nanečisto bude končit v 12.20.


Předávání Závěrečných hodnocení a Studijních deníků
Dne 15. června budeme předávat Závěrečné hodnocení a Studijní deníky s výtvory Vašich dětí. Pokud se v tomto termínu nemůžete dostavit, je možné si u slečny Zuzany domluvit náhradní termín.


Zkouška na Summer show
Dne 18. června dopoledne budeme na zámku Bon Repos nacvičovat na Summer show. Autobus bude odjíždět v 8:30 hodin od MŠ. Prosíme, přiveďte své děti do školky včas, nejlépe před 8:15 hodin. Příjezd zpět do MŠ je naplánovaný na oběd.


Summer show
Rádi bychom Vás pozvali na letošní Summer show na téma „Brémští muzikanti“. Představení se uskuteční 19. května 2018 v 16:00 na zámku Bon Repos.